Hudobníci

Anna Petrasová

Koordinátorka hudobníkov v UPC

Ahojte 🙂 volám sa Anna. Študujem na UKF Predškolskú a elementárnu pedagogiku a od tohto roku som v UPC prevzala službu, kde budem mať na starosti hudobníkov. 🙂 Verím, že túto službu budem vykonávať zodpovedne, s veľkou radosťou v srdci, a tým plniť Božiu vôľu. Pochádzam z malebnej obce Ľubica, kde som začala rozvíjať svoje talenty darované od nebeského Ocka. 🙂 Okrem služby v UPC, slúžim aj ako animátorka v eRku. Milujem prácu s deťmi, čas strávený so „šalenými“ ľuďmi, 🙂 hrávanie v UPC, pretože je to možnosť ako poďakovať Ockovi za to, čo mi všetko dáva. Ak aj ty chceš týmto spôsobom ďakovať Bohu, neváhaj a pridaj sa k nám. Si vítaný ! 🙂

„Nebojme sa robiť maličké veci s vedomím, že sme v Božích rukách. Tie veľké nechajme už na Ňom.“

Čakáme na Teba a tešíme sa na Tvoj talent. 🙂

andula.petrasova@gmail.com

Možnosť zapojenia sa v hudobnej službe je :

Hudobný doprovod sv. omší v dňoch:

Nedeľa 21:00 UPC

Pondelok 20:00 UPC

Utorok 20:00 UPC

Streda 18:30 Kostol sv. Petra a Pavla (františkáni)

Štvrtok 19:00 UPC

Adorácia:

Streda 19:30 Kostol sv. Petra a Pavla

Možnosť zapojenia sa v speváckej službe je najmä :

Streda 18:30 Kostol sv. Petra a Pavla (františkáni)- Zbor Belight!

Ak vám to čas dovoľuje a túžba vo vás tlie, tak sa určite ozvite. My budeme len radi 🙂 . Možnosť zapojenia do hudby je možná aj bez vlastného nástroja. Pár inštrumentov sa u nás nájde 🙂 .

Lenka Nemcová

Čaute :) volám sa Lenka a študujem Predškolskú a elementárnu pedagogiku na UKF 🙂 Zbožňujem čas strávený s priateľmi, nech je to kedykoľvek a kdekoľvek, hudbu, spontánnosť, srandu a vlastne je toho celkom dosť. Preto ma je niekedy zastihnúť celkom náročné 🙂 V UPC hrávam na omšiach v pondelok a v stredu u františkánov. Táto služba ma veľmi napĺňa, pretože sv. omša je najlepšia možnosť ako chváliť Boha a ďakovať Mu za to, aké talenty a dary mi dal ;).

lensy.ln@gmail.com

Barbora Batunová

Ahojte :) Volám sa Barbora Batunová a študujem riadenie kultúry a turizmu na UKF. Boh mi vložil do srdca lásku k hudbe, čo aj plne využívam. Hrávam a spievam v UPC so skvelou partiou ľudí, s ktorou prostredníctvom našich talentov chválime Boha. Ďakujem Bohu za to, že môžem byť súčasťou tohto spoločenstva, kde zakaždým pociťujem Jeho prítomnosť a nekonečnú lásku. :).

barbora.batunova@gmail.com

Erik Špaček

Ahojte, som Erik a študujem učiteľstvo biológie a histórie na UKF. Do UPC som začal chodiť hneď ako som prišiel do Nitry. Neubehol ani polrok a už som hrával na omšiach a miništroval, ani neviem ako J. Za ten čas tu sa udialo kopec vecí, spoznal som ľudí, ktorí mi vždy vedia pomôcť, či už so školou, ale hlavne svojimi radami  Zapájam sa do svätých omší, miništrujem a v stredy hrávam na gitare. Ak sa cítiš, že si sám, alebo ti niečo nevychádza, tak nezúfaj ! Stále tu je niekto kto ti rád poradí, či pomôže, len treba spoznať tých správnych ľudí. Láska Božia sa vo svete ukazuje skrze ľudí a ja som rád, že môžem byť toho súčasťou 😀 Nepoznám väčšiu posilu ako sa postaviť pred oltár a dať tam všetky svoje problémy. Neváhaj  a príď aj ty.

 „Svätosť je v tom, že robíme s úsmevom to, čo Boh chce. Niekedy je ale ťažko sa usmievať.“ (Svätá Matka Tereza) 
enriquestarling@gmail.com

Dávid Poloň

Ja som Dávid, ahojte :)nerád o sebe niečo dávam na internet, ale sem to dám rád 🙂 Študujem tu už tretí rok, Agrobiotechnológie,na FBP SPU. V UPC hrávam od minulého roku, no tento rok mám na starosti hudbu v UPC zbore  u františkánov. Spievam a hrám na viacerých hudobných nástrojoch. Touto pre mňa naplňujúcou, no niekedy aj náročnou službou sa snažím priblížiť sebe i vám ostatným nášho Stvoriteľa, ktorý nám dal všetko čo mal, to je to hlavné. A teď na záver pozývam vás všetkých, ktorí ste dočítali až sem,aby ste sa zapojili buď ako hudobník alebo spevák do nášho UPC zboru BeLight. Príďte si zahrať, zaspievať, spoznať nových ľudí – a to všetko Jemu i nám na radosť! :).

david.krtko@gmail.com