Koordinátori

Monika Červeňová

Ahojte,
študujem na UKF odbor predškolská a elementárna pedagogika. Za ten čas čo som strávila v Upc som spoznala veľa ľudí a teším sa z každého rozhovoru a skúmania jedinečnosti sŕdc. Som veľmi rada za spoločné chvíle strávené  pri čaji alebo káve. Upc pre mňa znamená prijatie, radosť a duchovnú rodinu.

Vo voľnom čase som väčšinou s batohom na cestách, chodím do hôr, čítam knihy, hrám na gitare a ukulele. Robím veci, ktoré napĺňajú moju umeleckú dušu radosťou. 

Tento rok som sa stala koordinátorkou a preto by som Ťa rada pozvala na miesto kde stretneš krásne, odlišné životy, ktoré Ťa dokážu rozhovorom, úsmevom, objatím posilniť alebo inšpirovať. 

mcaervenova@gmail.com
IMG_20210726_195354

Dávid Mikula

Ahojte,
Som študentom učiteľstva španielskeho jazyka a literatúry a náboženskej výchovy na UKF. Už od prvého ročníka sa stalo UPC mojím zázemím a prístavom v Nitre, kde som spoznával super ľudí a mohol duchovne napredovať. Teraz by som chcel pomáhať aj ja vytvárať takéto zázemie pre prichádzajúcich študentov a informovať ich o všetkom, čo naše UPC ponúka. Z toho vyplýva aj moja služba spracovateľa sociálnych sietí. Okrem toho mám vzťah k prírode, španielčine, umeniu a všetkému kultúrnemu. Raz by som sa chcel dostať do Južnej Ameriky a celú ju precestovať.

20210909_185632
koordinator upc01

Tomáš Abel

Ahojte,
Som Tomáš z jednej záhoráckej „dzedziny“ a do Nitry som prišiel študovať Krainné inžinierstvo na SPU. V štúdiu sa mi zatiaľ darí a musím povedať, že ma to aj baví. Na Ing. stupni sa chcem zamerať na vodné hospodárstvo. Milujem vodu a všetko čo s ňou súvisí. Možno aj preto som vášnivý rybár. Okrem toho venujem veľa času aj záhradkárčeniu, čo ma tiež neuveriteľne baví. A rád sa stretávam s ľuďmi všade kde sa dá. Tak som sa asi aj dostal do UPC. Tu mám možnosť spoznávať nekonečne veľa dobrých ľudí a hlavne byť prítomný na duchovnom programe, ktorý je aj pre študenta potrebný ba až nevyhnutný.

 ,,Skúste a presvedčte sa, aký dobrý je Pán; šťastný človek, čo sa utieka k Nemu.“
ttomasabel@gmail.com