Technický tím

Miška-w

Michaela Chrančoková

Štvrtí ročník na Filozofickej fakulte, odbor: marketingová komunikácia a reklama. Som veľmi rada, že svoj študentský deň môžem zakončiť večerom v Upc :) Stretávam tam ľudí, s ktorými zdieľam rovnaké hodnoty, úsmev, radosť ale aj pomoc v ťažších chvíľach :) .. mám rada deti, umenie, život s Bohom, moju rodinu a dlhé rozhovory s priateľmi ..

Služba v Upc je pre mňa veľká výzva ale zároveň aj požehnanie.
m.chrancokova@gmail.com
isicázvu

Filip Gedaj

Čauko volám sa Filipko študujem na SPU :) som “krpatý” prváčik. Medzi moje záľuby patrí fotografovanie, volejbal, ping pong, futbal, proste všetko kde je sranda. Veľmi rád sa s každým porozprávam a veľmi rád si aj každého vypočujem.

filipgedaj@gmail.com
IMG_0123

Róbert Džurňak

Som študent 2. ročníka urgentnej zdravotnej starostlivosti na FSVaZ UKF, medzi moje záľuby patri lezenie (inač hľadám parťáka na lezenie v NR :-P), parkour, freerun, turistika ale aj rôzne technické veci. V UPC zvučím a pomáham, kde ma zavolajú 😀 .

UPC je pre mňa miesto, kde sa môžem stretnúť s Bohom a načerpať síl do ďaľších dní :-)
Poďte ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení, a ja vás posilním. Mt 11,28
dzurnak.pio@gmail.com
12369238_10206966689559163_1094313384521184679_n

Mcihal Gedaj

Čauko volám sa Michal, študujem na SPU :) som “krpatý” tretiačik. Medzi moje záľuby patrí fotografovanie, volejbal,  futbal, proste všetko kde je sranda. Veľmi rád sa s každým porozprávam a veľmi rád si aj každého vypočujem. V UPC zachytávam momenty svojím objektívom :) .

michal.gedaj@gmail.com
flowers_bottles_men_cocacola_depth_of_field_tree_trunk_photo_manipulation_men_with_glasses_natural_Wallpaper_1920x1200_www.wall321.com

Dávid Poloň

Ja som Dávid, ahojte :)nerád o sebe niečo dávam na internet, ale sem to dám rád :) Študujem tu už tretí rok, Agrobiotechnológie,na FBP SPU. V UPC hrávam od minulého roku, no tento rok mám na starosti hudbu v UPC zbore  u františkánov. Spievam a hrám na viacerých hudobných nástrojoch. Touto pre mňa naplňujúcou, no niekedy aj náročnou službou sa snažím priblížiť sebe i vám ostatným nášho Stvoriteľa, ktorý nám dal všetko čo mal, to je to hlavné. A teď na záver pozývam vás všetkých, ktorí ste dočítali až sem,aby ste sa zapojili buď ako hudobník alebo spevák do nášho UPC zboru BeLight. Príďte si zahrať, zaspievať, spoznať nových ľudí – a to všetko Jemu i nám na radosť! :).

david.krtko@gmail.com